FOTO/ E bija mirëpret lidhjen e Diola Dostit me biznesmenin e njohur

FOTO/ E bija mirëpret lidhjen e Diola Dostit me biznesmenin e njohur

Diola dhe një foto e saj së bashku me partnerin dhe vajzën

Diola Dosti dhe biznesmeni Erolld Belegu javën e kaluar zyrtarizuan lidhjen  e tyre duke postuar një foto në Instagram ku shfaqnin dhe dashurinë për njëri-tjetrin.

Kjo lidhje mesa duket është mirëpritur edhe nga vajzat e Diolës, pasi një njëra prej tyre Bleza ka postuar një foto së bashku me mamanë dhe partnerin e saj të ri. Foton e ka shoqëruar me dy zemra të kuqe.

Bleza duket shumë e lumtur që e ëma ka gjetur sërish dashurinë.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Lonely Planet: Shqipëria një nga destinacionet më të mira në Europë

Lonely Planet: Shqipëria një nga destinacionet më të mira në Europë