'Ne gjetëm njëri-tjetrin', Diola Dosti poston foto krah partnerit biznesmen: E qeshura dhe aventura na pret

'Ne gjetëm njëri-tjetrin', Diola Dosti poston foto krah partnerit biznesmen: E qeshura dhe aventura na pret

Erolld Belegu dhe Diola Dosti

Diola Dosti, një personazh i njohur në Shqipëri, pas pjesëmarrjes në Big Brother, është lidhur me biznesmenin nga Kosova Erolld Belegu.

Lidhja u konfirmua edhe nga nga vetë Diola, e cila postoi disa foto në rrjetet sociale.

Erolld Belegu është 20 vite më i madh se Diola Dosti. Biznesmeni është 57 vjeç, ndërsa Diola 37.

Por kjo e fundit, në një dedikim romantik për partnerin ka treguar se dashuria nuk njeh moshë.

“Në mes të pëshpëritjeve dhe dritave verbuese, gjetëm njëri-tjetrin. Ky udhëtim nuk ka të bëjë vetëm me vendin ku kemi qenë por dhe ku do të shkojmë së bashku.

Miqve tanë, familjes dhe mbështetjes së pafund nga të gjithë ju, ju falënderoj për respektimin e historisë sonë.

Këtu është dashuria, e qeshura dhe aventura që na pret. Fillim i ri”, shkruan nutricionistja, e cila ka tre vajza nga martesa e parë.

1/2
M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Cekja: 21/04/2024 05:18

    Dashuria nuk njeh moshe po njeh çmim!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Turqi/ Zjarre masive në juglindje të vendit, humbin jetën 5 persona, 44 të lënduar nga flakët

Turqi/ Zjarre masive në juglindje të vendit, humbin jetën 5 persona, 44 të lënduar nga flakët