Defektet e Aulona Mustës na i tregon vajza e saj! Ja kërkesa që ka Amara për gazetaren e njohur

Aulona Musta është një nga gazetaret më të njohura të gazetarisë rozë në vend dhe ajo që e diferencon nga të tjerët është fakti që gazetarja zgjedh t’i thotë ‘troç’ gjërat.

E ftuar në emisionin “Rreze Dielli” Aulona ka folur për projektin e saj më të ri, një program stërvitje online që i vjen në ndihmë të gjithë atyre që duan të kenë një plan stërvitor nga shtëpia ose edhe në palestër.

Sipas Aulonës ky është një projekt që krahas kënaqësisë, i merr edhe kohë, të cilën mund t'ia kishte kushtuar vajzës së saj. Kjo e fundit, shprehet gazetarja, nuk ngurron as t’i thotë defektet e kësaj të fundit duke i kërkuar që të ketë më shumë durim dhe të jetë më e qetë kur Amara gabon.

Tomi është shumë autoritar. Nuk e kisha menduar që do zbutej kaq shumë kur bëhet fjalë për Amarën. Unë e adhuroj marrëdhënien e tyre. Nuk kam menduar kurrë që Tomi do ishte aq i dedikuar, ai ka më shumë durim, ia shpjegon gjërat ndryshe nga unë.

Madje para disa ditësh Amara më tha që do donte të ndryshonte te unë faktin që i bërtas shpesh. Ndërkohë që te babai i saj do donte të mos ndryshonte asgjë, pasi ai gjen zgjidhje për çdo gjë.” shprehet në “Rreze Dielli” moderatorja e “Thumb On”.

 

D.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Vala e të nxehtit ‘pushton’ vendin/ PD propozim qeveris për të marrë masa: Nga shkurtimi i orëve të punës te mbyllja e çerdheve dhe kopshteve

Vala e të nxehtit ‘pushton’ vendin/ PD propozim qeveris për të marrë masa: Nga shkurtimi i orëve të punës te mbyllja e çerdheve dhe kopshteve