Denis Minga në 'Botërori +': Kupa e Botës, 'shkoi haka tek i zoti'

Denis Minga, gazetar

I ftuari i ditës në emisionin e drekës “Botërori +” në Report Tv është moderatori Denis Minga, i cili ka bërë shaka, duke pohuar se “na zgjodhën mua dhe Andi Kapxhiun”  për të drejtuar sepse ishim tifozë me Italinë dhe nuk bënim tifo për asnjërën…'

Me 4 ekipet që shkuan në gjysmëfinale dhe me 2 finalistet, mund të them që shkoi ‘haka tek i zoti’. Të gjithë shkuan me meritë deri në këtë fazë. Mund të bëja vetëm një ndryshim, do të preferoja Brazilin në vend të Anglisë, por i tillë ishte kalendari që brazilianët nuk u ndeshën me anglezët, por me belgët.

Denis Minga

  • Sondazhi i ditës:

    COVID-19/ Ju duket i drejtë vendimi për shtyrjen pa afat të masave kufizuese?

Komento