Deputetja e PS-së i blen librin Grida Dumës, i kërkon dedikim

TIRANË- Libri “Koha për politikë”, i ish-deputetes se PD, Grida Duma është një nga të shumtët që është prezantuar në panairin e librave dhe ka ngjallur interes shumë të madh lexuesish.

Ish-deputetja ka qenë e pranishme ditën e sotme në stendën e saj, ku ka takuar dhjetëra simpatizantë të saj ku dhe u ka dhënë autografe.

Mes njerëzve të shumtë të pranishëm, ajo që ka tërhequr vëmendje është se një nga personat që i ka kërkuar një dedikim në libër është edhe deputetja e PS-së, Blerina Gjylameti.

Deputetja Blerina Gjylameti dhe ish-deputetja Grida Duma

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Radhët e gjata në pikat e kalimit kufitar. Përgjegjësi e kujt?

Komento

Komente

 • pjeter: 18/11/2019 08:42

  Me beri pershtypje ajo foto e Fevziut,ku ne anen tjeter te stendit ishte Edmon Tupe.Besoj se ne Shqiptaret kemi qef veten te dukemi.Ne blejme mallin e kinezit apo turkut,mjafton te jete shkrojtur Armani,vari lesht se eshte falco.Nuk ka rendesi cilesia,mjafton te dukemi firmato.

  Përgjigju
 • Yp xhixhi: 18/11/2019 03:39

  Duma duhej te shkruante nje liber se sa dashnore ka nderruar me emra sic e beri dhe ledina celo;,,iva tico,,do kishte shume blersa....

  Përgjigju
 • www.youngtribune.com: 17/11/2019 18:00

  Kush tha qe shqiparet nuk lexojne libra!!!

  Përgjigju
 • Kafsha: 17/11/2019 15:13

  Si ka mundesi të gjithë po bejne libra, shoqja Duma, shoku Fevzi, shoqja Lenkë, dhe shumë e shumë shokë të tjerë të partisë!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Të bllokuar me ditë në Kakavijë, policia shpërndan ujë për qytetarët (VIDEO)