Dëshmitarë dhe persona me precedent/ Mbi 20 të shoqëruar për atentatin ndaj prokurorit

Dëshmitarë dhe persona me precedent/ Mbi 20 të shoqëruar për atentatin ndaj prokurorit

1572624224_ndoja1.jpg
Burime për Report Tv nga policia e Durrësit pohojnë se janë shoqëruar mbi 20 persona që mund të japin informacion të dobishëm në lidhje me hetimet për atentatin ndaj prokurorit në Durrës. Të shoqëruarit janë dëshmitarë që u ndodhën në vendin e ngjarjes, por edhe persona me precedent penal. Disa prej tyre janë liruar, ndërsa të tjerë vijojnë të merren në pyetje, por nuk ka asnjë akuzë të ngritur.


Lajmi kryesor:

Plagosen në atentat prokurori i Durrësit dhe 'i forti i Sukthit'! Gjendet makina e padjegur e autorëve dhe 2 kallashnikovë


  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

‘Është djali më i bukur shqiptar’, Adrola Dushi pranon lidhjen me Capital T?

‘Është djali më i bukur shqiptar’, Adrola Dushi pranon lidhjen me Capital T?