Kafja e fundit e Preçit dhe Ibrahimit sëbashku, 3 autorët e maskuar i ndoqën nga qendra e Milotit në pallatin ku jetonin

Kafja e fundit e Preçit dhe Ibrahimit sëbashku, 3 autorët e maskuar i ndoqën nga qendra e Milotit në pallatin ku jetonin

1658558327_1658552617yllibrahimidheKlismanPreci.jpg

Detaje të reja janë zbardhur nga atentati mbrëmjen e djeshme në Milot, ku mbeti viktimë Klisman Preçi dhe u plagos Ylli Ibrahimi. Dyshohet se tre kanë qenë atentatorët, të cilët kanë ndjekur lëvizjet e Preçit dhe Ibrahimit, të cilët kanë qenë fillimisht të ulur në kafen e qytetit në Milot dhe më pas autorët i kanë pritur për 10 minuta në hyrjen e pallatit. Mësohet se autorët kanë zbritur nga makina, të cilët kanë qenë të maskuar ma kapuç dhe kanë qëlluar me breshëri ndaj mjetit të blinduar me të cilin lëviznin Preçi dhe Ibrahimi. 


Lajmi kryesor:

Atentati me 1 viktimë në Milot/ 2 miqtë u ndoqën nga autorët, i pritën 10 minuta në hyrjen e pallatit! Zbrazën 100 plumba në drejtim të tyre


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ U paraqit sot në SPAK, Silva Bino ‘e bezdisur’ nga gazetarët: A jeni në vete ore? U thirra për punë tjetër

VIDEO/ U paraqit sot në SPAK, Silva Bino ‘e bezdisur’ nga gazetarët: A jeni në vete ore? U thirra për punë tjetër