DETAJET/ Efektivi i policisë shoqëroi Ervis Martinajn në një hotel në Durrës, u kap nga kamerat e sigurisë! Prezente dhe një vajzë

DETAJET/ Efektivi i policisë shoqëroi Ervis Martinajn në një hotel në Durrës, u kap nga kamerat e sigurisë! Prezente dhe një vajzë

1660207562_5bf2b7300cc01ervismartianj1001.jpg

Të tjera detaje kanë dalë nga arrestimi i efektivit Jeton lami, pasi dyshohet se ka ndihmuar Ervis Martinajn të arratiset. Report TV mëson se Lami është kapur nga kamerat e sigurisë së një hoteli në Durrës, ku ka qenë i shoqëruar me Ervis Martinajn. Lami e ka shoqëruar me makinë në datën 7 gusht 2022. Martinaj më pas është larguar nga hoteli duke lënë të vetëm efektivin Lami. Pas kësaj dite ai ka humbur kontaktet me Martnajn dhe nuk dihet se ku ndodhet. Ai ka humbur kontaktet më datë 8 gusht, ditë që përkon edhe me denoncimin e xhaxhait të Martinajt, që ka humbur kontaktet me nipin. Mësohet se hetuesit kanë siguruar edhe pamje të tjera ku Martinaj duket me një vajzë dhe efektivin e policisë.


Lajmi kryesor:

Lezhë/ Ndihmoi Ervis Martinajn të arratiset, në pranga agjenti i Forcave Operacionale! E shoqëroi me makinë në një hotel në Durrës


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

FOTOLAJM/ Larg ‘kostumit’ të kryeministrit, Rama publikon foton nga pushimet në Vlorë

FOTOLAJM/ Larg ‘kostumit’ të kryeministrit, Rama publikon foton nga pushimet në Vlorë