Lezhë/ Ndihmoi Ervis Martinajn të arratiset, në pranga agjenti i Forcave Operacionale! E shoqëroi me makinë në një hotel në Durrës

LEZHË- Teksa po heton për zhdukjen e të shumëkërkuarit Ervis Martinajt, policia zbuloi se në arratinë e tij në vend të paditur, e ka ndihmuar një agjent i forcave operacionale në Policinë e Shtetit, tashmë i arrestuar. Jeton Lami 28 vjeç nga Tirana, i është dhënë masa 'arrest me burg' nga Gjykata e Kurbinit për veprën penale të 'shpërdorimit të detyrës', masë e caktuar më 23 gusht.

I arrestuari është punonjës policie, agjent pranë Drejtorisë së Forcës së Posaçme Operacionale në Policinë e Shtetit. Prokuroria e Kurbinit i ka nisur hetimet për rrëmbim personi, pas denoncimit të familjarëve të Ervis Martinaj se kanë humbur prej disa kohësh çdo kontakt me të.

Në një njoftim zyrtar, policia thotë se nga hetimet e thelluara rezulton se 28-vjeçari duke qenë punonjës policie ka shpërdoruar detyrën duke përkrahur dhe transportuar një person shumë të kërkuar. Pra, Jeton Lami përveçse ka mbajtur kontakte me të shumëkërkuarin edhe është bërë shofer i tij duke e ndihmuar në arrati. Dëshmia e tij pritet të jetë kyçe për të zbuluar vendndodhjen e Ervis Martinajt. Në qytetin e Shkodrës, Laçit, Vlorës, Durrësit e Tiranës janë kryer mbi dhjetëra kontrolle, por ende nuk ka asnjë gjurmë nga Ervis Martinaj. Ndër pistat e hetimit është ajo e rrëmbimit të personit nga grupet rivale kriminale të Ervis Martinaj.

Report Tv mëson se Lami është kapur nga kamerat e sigurisë së një hoteli në Durrës, ku ka qenë i shoqëruar me Ervis Martinajn. Lami e ka shoqëruar me makinë në datën 7 gusht 2022. Martinaj më pas është larguar nga hoteli duke lënë të vetëm efektivin Lami. Pas kësaj dite ai ka humbur kontaktet me Martnajn dhe nuk dihet se ku ndodhet. Ai ka humbur kontaktet më datë 8 gusht, ditë që përkon edhe me denoncimin e xhaxhait të Martinajt, që ka humbur kontaktet me nipin. Mësohet se hetuesit kanë siguruar edhe pamje të tjera ku Martinaj duket me një vajzë dhe efektivin e policisë.

Mendohet se zhdukja pa lënë gjurmë e Martinajt ka ardhur pas dëshmisë së të penduarit të drejtësisë, Nuredin Dumani gjatë muajit maj në kuadër të operacioni Plumbi i Artë, kohë kur Martinaj u shpall në kërkim nga SPAK. Dumani e akuzonte se Martinajt e kishte urdhëruar të vriste Indrit Doklen për 500 mijë euro dhe se kishte marrë paradhënie 100 mijë euro, por shënjestra nuk u eliminua pasi për të penduarin e drejtësisë, objektivi nuk ishte i lehtë për tu ekzekutuar.

Polica njofton se efektivi Lame është zbuluar pas hetimeve që po kryejnë pas denoncimit që ka bërë familjari se Ervis Martinaj është zhdukur. Rreth dy javë më parë, xhaxhai, Faik Martinaj, ka denoncuar në Komisariatin e Policisë Lezhë se ka humbur kontaktet me nipin. Policia Shqiptare dhe Shërbimi Informativ janë përfshirë në një hetim të përbashkët për gjetjen e Ervis Martinaj. Report Tv ka mësuar se hetimet po përqendrohen brenda kufijve të vendit ku dyshohet se Martinaj fshihet prej disa muaj që nga operacioni “Plumbi i Artë” .

Kujtojmë se në korrik të vitit 2021, teksa përfundoi hetimet për vrasjen e Santiago Malkos, SPAK nënvizonte se plani ishte ekzekutimi edhe i Ervis Martinajt por s'kanë mundur ta gjejnë atë edhe pse kishin informacion se kishte udhëtuar në Spanjë apo Turqi.

Ervis Martinaj është në kërkim ndërkombëtar me urdhër të SPAK, pas dëshmive të të penduarit të drejtësisë, Nuredin Dumani i cili ka thënë se Martinaj e kishte paguar për të vrarë Indrit Doklen. Ai ka thënë se 500 mijë euro do paguante Ervis Martinaj për këtë vrasje. Vetë Nuredin Dumani ka thënë se ka marrë porosi nga Ervis Martinaj për ta vrarë, ka rënë dakord që Ervisi të jepte për vrasjen e Indritit shumën prej 500 000 Euro dhe se ka marrë paradhënie shumën prej 100 000 Euro. Kujtojmë se Indri Dokle ka qenë numri 2 i Bandës së Durrësit dhe është i dënuar për “Krijim i organizatës kriminale”, “Vrasja me paramendim”, e kryer në bashkëpunim, e mbetur në tentativë, “Rrëmbimi ose mbajtja peng e personit”, kryer në bashkëpunim, në kuadër të organizatës kriminale.

Ervis Martinaj është një prej njerëzve më të njohur të botës së krimit në vend. Ai është konsideruar si një nga njerëzit më të rrezikshëm në Tiranë, i akuzuar për vrasje dhe i dyshuar për disa ngjarje të rënda, që kanë tronditur kryeqytetin.

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 14:56
DETAJET/ Efektivi i policisë shoqëroi Ervis Martinajn në një hotel në Durrës, u kap nga kamerat e sigurisë! Prezente dhe një vajzë

1660207562_5bf2b7300cc01ervismartianj1001.jpg

Të tjera detaje kanë dalë nga arrestimi i efektivit Jeton lami, pasi dyshohet se ka ndihmuar Ervis Martinajn të arratiset. Report TV mëson se Lami është kapur nga kamerat e sigurisë së një hoteli në Durrës, ku ka qenë i shoqëruar me Ervis Martinajn. Lami e ka shoqëruar me makinë në datën 7 gusht 2022. Martinaj më pas është larguar nga hoteli duke lënë të vetëm efektivin Lami. Pas kësaj dite ai ka humbur kontaktet me Martnajn dhe nuk dihet se ku ndodhet. Ai ka humbur kontaktet më datë 8 gusht, ditë që përkon edhe me denoncimin e xhaxhait të Martinajt, që ka humbur kontaktet me nipin. Mësohet se hetuesit kanë siguruar edhe pamje të tjera ku Martinaj duket me një vajzë dhe efektivin e policisë.

Ora 10:34
U ndihmua të arratisej nga agjenti i policisë pas dëshmisë së Dumanit! I penduari i drejtësisë: Martinaj, gati të më paguante 500 mijë euro për të vrarë Indrit Doklen

1660209262_1652985275dumanimartinajdokle.jpg

Ervis Martinaj, Nuredin Dumani dhe Endrit Dokle

Ervis Martinaj u ndihmua nga Agjenti i Operacionales Jeton Lami, të arratisej pas 'zbërthimit' të Nurdin Dumanin në SPAK. Jeton Lami u arrestua ditën e sotme nga policia e Lezhës.

Në maj të këtij viti Ervis Martinaj u shpall në kërkim nga SPAK pas dëshmive të të penduarit të drejtësisë, Nuredin Dumani, i cili e akuzonte se ka porositur vrasjen e Indrit Dokles.

500 mijë euro do paguante Martinaj për të hequr qafe Doklen. Dumani ka thënë në SPAK në kuadër të dosjes ‘Plumbi i Artë’ se marrë porosi nga Martinaj për të vrarë në këmbim të shumcës 500 000 Euro dhe se ka marrë paradhënie shumën prej 100 000 Euro.

Gjithashtu Nuredini shpjegon se në emër të Ervisit kanë vajtur dhe e kanë takuar në Kosovë dy persona një i thirrur Eli dhe një tjetër që është vëllai i Besian Xhixhës. Ata kanë vajtur me një automjet tip Hummer. Gjatë takimit Eli ka komunikuar me Ervisin dhe më tej me telefonin e Elit ka komunikuar me Elvisin i cili i ka propozuar vrasjen e Indrit Dokle. SPAK ka arritur të vërtetojë se Eli është pikërisht shtetasi Elvin Merlika, kurse shtetasi që Nuredini e prezanton si vëllai i Besianit është pikërisht shtetasi Alket Xhixha. Alket Xhixha dhe Elvin Merlika kanë udhëtuar në drejtim të Kosovës me automjetin tip Hummer të cilin e identifikon Nuredin Dumani. Në vijim të komunikimeve Nuredini ka marrë një shumë prej 100 000 Euro nga Martinaj.

Këtë variant e ka konfirmuar edhe Henrik Hoxhaj. Sipas këtij të fundit “çmimi ishte mbi 500.000 Euro pasi sipas Nuredinit personi nga i cili kishte marrë porosinë i kishte thënë kërko sa të duash, para i kishte lënë dorë të lirë tek çmimi”. Pas deklaratës së Dumanit fillimisht hetimet u  fokusuan në drejtim të identifikimit të vëllait të shtetasit Besian Xhixha, person i cili më parë kishte bashkëpunuar me Nuredinin në vrasjen e shtetasit Bujar Çela etj.

Në dosje thuhet se Nuredini dhe Hoxhaj pasi e kanë ndjekur për pak kohë Doklen kanë arritur në përfundimin se ky objektiv nuk ishte i lehtë dhe kjo porosi ngeli vetëm me fjalë dhe nuk u krye asnjë veprim./Shqiptarja.com

Ora 10:30
Efektivi ndihmoi Ervis Martinajn të arratiset, ja kur e transportoi me makinë për t'i shpëtuar drejtësisë

1660211566_1200630ervismartinaj768x4321768x405.jpg

Ervis Martinaj është ndihmuar të arratiset nga efektivi i Policisë, Jeton Lami, pas dëshmisë që ka dhënë në SPAK i penduari i drejtësisë Nuredin Dumani. Dumani ka treguar se Ervis Martinaj ishte gati ta paguante 500 mijë euro për të vrarë Indrit Doklen.

Ora 10:19
U ndihmua të arratisej nga efektivi i policisë/ Kush është Ervis Martinaj, ish ‘mbreti' i lojërave të fatit në Tiranë! Përfshirja në vrasjen në ish-bllok dhe ‘lidhja’ me Shullazin

1660207801_Screenshot1.jpg

Ervis Martinaj është një prej njerëzve më të njohur të botës së krimit në vend. Ai është konsideruar si një nga njerëzit më të rrezikshëm në Tiranë, i akuzuar për vrasje dhe i dyshuar për disa ngjarje të rënda, që kanë tronditur kryeqytetin.

Ai u arrestua për ngjarjen e 4 tetorit 2018 në zonën e ish-bllokut, ku edhe vetë ai mbeti i plagosur ndërsa miku i tij, Fabjol Gaxha, u vra, dhe u lirua pas shtatë muajsh në qelinë e burgut 302, në maj të vitit 2019, nga gjyqtari Artan Gjermeni, dhe një muaj më pas edhe me vendim të Gjykatës së Apelit që "vulosi" lirinë e tij kundrejt garancisë pasurore prej 50 milion lekë të vjetra. Treshja e gjyqtarëve të Apelit Flutura Skënderi, Gramoz Levanaj dhe Artur Gaxha, vendosën që Martinaj të vijojë të qëndrojë i lirë gjatë fazës së hetimit dhe gjykimit të çështjes. Ndërkohë që prokurori i çështjes kishte kërkuar në gjykatë caktimin e masës së sigurisë “arrest me burg”.

Në maj 2019 Ervis Martinaj është liruar nga paraburgimi 302 në Tiranë pasi prokuroria nuk është në gjendje të mbajë për një kohë të gjatë të izoluar për shkak se akuza nuk kishte provat e mjaftueshme, që do të përligjnin mbajtjen e Martinaj në qeli. Këtë argument dha gjyqtari Artan Gjermeni, i cili në 3 maj 2019 vendosi të zëvendësojë masën e sigurimit për Martinaj nga “arrest në burg” në lirimin e tij kundrejt garancisë pasurore prej 50 milion lekë të vjetra. Për këtë ngjarje në prill 2021 Ervis Martinaj dënohet nga Gjykata e Tiranës me 3 vite e 8 muaj burgim, ndërsa në Apel ende s’ka vendim.

Në shkurt 2020 Operacioni Forca e Ligjit vendosi në sitë pasuritë e tij.  Ervis Martinaj ka qenë i njohur në fushën e lojërave të fatit ku ka pasur edhe një kasino "King Casino", të themeluar në vitin 2011 dhe në prill të vitit 2012 e zgjeroi rrjetin edhe me kompaninë e basteve sportive “Albania Baste Live”. Në vitin 2013, një kompani e tretë lojërash fati u regjistrua në QKB në emër të nënës së 36-vjeçarit, nën emrin tregtar “Eurovis”, e cila është aktive, por jo më për bastet sportive por për shërbime të tjera.

Po ashtu, në emër të babait të tij, pas rezultuar edhe një biznes me këmbimin valutor "Mati Union". Ndërsa kazinotë dhe kompania e basteve u mbyllën pas nisjes së operacionit të policisë "Fundi i Marrëzisë". Në kulmin e këtij aksioni, në tetor 2013, Martinaj u denoncua se kishte kërcënuar shefin e repartit “Shqiponja” në Tiranë, pas bllokimit të rreth 400 makinetave të lojërave të fatit në një magazinë që zotërohej prej tij.

Në mars 2017, dëshmitari i mbrojtur Ylvi Beqja deklaroi para Gjykatës së Krimeve të Rënda në atë kohë se Ervis Martinaj i kishte ofruar 7 milionë euro për t’u tërhequr nga dëshmia kundër Emiljano Shullazit. Pas refuzimit të tij, Beqja deklaroi se Martinaj e kishte kërcënuar. Prokuroria deklaroi se kishte nisur hetime për të dyja rastet, por Martinaj nuk u penalizua për asnjërën.

Ervis Martinaj themeloi tre kompani të lojërave të fatit mes viteve 2011-2013, ndërkohë, është proceduar në disa raste për organizim të lotarive të palejuara, në tetor 2013 dhe tetor 2014. Në një nga kompanitë e Ervis Martinajt, "King Casino", e pezulluar, figuron edhe emri i një prej personave që Operacioni Forca e Ligjit i kërkoi po sot, ashtu si Martinajt, të vetëdeklarojë pasurinë. Valentino Kaçorri, i dënuar në Itali për vrasje dhe trafik armësh, në këtë kompani të Martinajt, figuronte anëtar i Këshillit të Mbikëqyrjes në "King Casino", të mbyllur prej vitesh. 

Majin e kaluar Ervis Martinaj u shpall në kërkim nga SPAK pas dëshmive të të penduarit të drejtësisë, Nuredin Dumani, i cili e akuzonte se ka porositur vrasjen e Indrit Dokles. 500 mijë euro do paguante Martinaj për të hequr qafe Doklen. Dumani ka thënë në SPAK në kuadër të dosjes ‘Plumbi i Artë’ se marrë porosi nga Martinaj për të vrarë në këmbim të shumcës 500 000 Euro dhe se ka marrë paradhënie shumën prej 100 000 Euro./Shqiptarja.com

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 25/08/2022 01:47

  /SHPERDORIM DETYRE/eshte pak dhe eshte qesharake! Shtoini korrupsion,bashkepunim me krimin e organizuar e org.kriminale,shtoini perkrahje te te arratisurve/te kerkuarve nga drejtesia,mbulim e mostregim krimi,perpjekje per zhdukje provash,mashtrim te organeve te rendit dhe abuzim posti e detyre.

  Përgjigju
 • ish polici: 24/08/2022 20:06

  TANI plaseni ne burg kete agjentin e policise,,,,,te beje ky burgun per kriminelet,,,se kriminelet i kane cuar ne boten tjeter...

  Përgjigju
 • tani: 24/08/2022 19:37

  CFARE POLICIE ESHTE KJO MOR AMAN,,,KUR TE REKRUTONI NJEREZ PER POLICE,,,HETONI FAMILJEN DHE RRETHIN SHOQEROR....

  Përgjigju
 • Mohammad Hamdi: 24/08/2022 19:32

  Keto zallamahia i ben vete shteti. Se Visi bleu Apex nga person qe kishte dijeni nga shteti qe do mbyllen. Shteti shtet me ta marr vesh per te mos patur konflikte duhej tja kthente dhe Visi te merrte leket. Kur shteti ul potutret per zamir mane &co ngelet qe njerzit ti zgjidhin vete.

  Përgjigju
  • Vrau: 25/08/2022 00:43

   E vrau Elvis docin per punt e kompjutrave. E ishin admiral Jo apex . Mos t dhimset visi shum se ka fitu miliona euro n muj me bixhoz pa pagu taksa sic pagujm gjith kompanit n gjith boten. Kta hapnin nji nipt dhe e perdornin 5 kompani

 • Baste Live: 24/08/2022 15:41

  I mbyllen bastet pasi plagosi SM dhe po i hapin prap tashi qe zhduken EM. Vjen era Shtet-oligarki-mafie lol ( dhe mendonin se i mbylli se i vinte keq per degjenerimin e shoqerise nderkohe qe e kane degjeneruar deri ne qelizen me imune ) lol

  Përgjigju
  • live: 24/08/2022 18:02

   shume dakort .oligarku eshte kryesori dhe ka pas motivin kryesor per ta vra nqs eshte e vertet.

 • Jeta: 24/08/2022 14:10

  Nji surrat me martinon paska ky popoloja

  Përgjigju
  • Hajt mo: 24/08/2022 15:31

   Po Martinaj eshte po keta qe bejne artikujt jane ngaterruar

 • Shteti prej letre: 24/08/2022 14:04

  Martinaj dihej kush ishte po ky polici eshte me qelbesire se ai pasi ka veshur uniforme polici ku njerzit qajne halle dhe kerkojne mbrojtje,gjeni kush e ka futur ne pune se aty do beni lidhjet,polic tradhtar

  Përgjigju
 • Vk pordhicis: 24/08/2022 12:50

  Kurioz pse pordhqia e leshit qenka terbuar vlore shkoder durres tiran kontrolle per vic martinaj kur jan zhdukur 100 persona e si ruhej njeriu por duket se eshte me e madhe situata thon qe kan qen vet i 4 dhe mes tyre nje femer dhe cudi gazetar si artan hoxha klodiana lala skan then nje fjal dicka nuk shkon

  Përgjigju
  • E rende: 25/08/2022 14:07

   Nuk me duhet ai nivel krimineli ky Martinaj sa te meritoje te ndahet ne 6 pjese. Pavarsisht se ne nje portal tjeter nje koment thoshte qe eshte ekzekutuar ky sebashku me nje shok te vetin dhe nje vajze. Ishalla nuk eshte i vertete si lajm se eshte shume e rende si gje, per ate e per familjen e shkrete. Ka kriminele e intrigante te tjere qe nuk po i gjen gje fare...nqs e kane ekzekutuar ose e ka heq qafe shteti ose e kane shit njerezit e tij me te besuar.

  • Per andin: 25/08/2022 11:00

   Ca force kan ata mor ata as dritaren se shofin me sy le m driten e diellit jo e jo hahahahahhaha.ktheu cik mbrapa ne 2005 po te kujtohet sikur ju pre bileta kokes me duket edhe ai me shtet qe po ku shkoi di gje

  • ari: 25/08/2022 10:47

   se kush e bonte nbrek at gjo e di gjith tirana e shqipria se kush shkoi dhe i hyri brenda nshpi dhe iku ne vrap po prap e din te gjith dhe se kush hedh lek ne gjykata e pagujn tipa we tbohen tpendu e ti mbajn sa me shum ne burg e din o gjith se skan b*le me bo luft si burrat po rrin tu mor me shtet nejse mendimi im kur i hoqen xhajen qe ishte me i forti ne at koh. nipin se kan problem hic

  • Kurbini 2: 25/08/2022 09:39

   O kurbini, se njifke vis martinin zero! Visi ska me intrigant e tradhetar se eshte dhe me i pa bese! Ai flinte ne lagje te kundersharit dhe gdhinte ne lagjen e tjetrit, Njerit i thoshte jam lek per ate tjetrit i thoshte jap lek per ate kundersharin tend se jam me ty... Njerz me pa vlere dhe me te poshter spaska historia se shqipet, Zot na fal, po ska mallkim me te madh se me jetu ne shqiperi, Vetem intriga e pabesi e pagesa me vra njeri tjetrin pa i pase asnje borxh, thjesht per ti hy ne zemer dikujt qe gjoja eshte i forte, dhe per te bere emer.. se vis martini deri para 3-4 vitesh se njifte njeri, rrinte neper lokale e restorante si popull i thjeshte Pastaj i hypi kalit per se prapthi, i mora koka ere, Dhe iku per lesh gjynah, la 3 fmi e familje e nuse e motra dashamires, me ato lek ai do mbante gjithe shqiperine Dhe do gezonte super respekt, por kur ske mend, si blen dot me lek !!! I perjetshem kujtimi.. se iku i ri gjynah.

  • Per parkun: 25/08/2022 09:31

   E.Sh qe thua ti o parku, e bente ne breke Jo domja, po pyet mire mos flit jkshu me pasion! Ato te parkut vetem ashash e video ne tik tok benin me stresin Dhe kozakun dhe me qent e shulles dhe me tunelin te lagjia, se sdilnin nga lagjia vet naiher, dhe kur dilte ndonjeri, bente aksident me motor .. ose vetvritej pa dashje me bresheri. Respekt

  • Per arin: 25/08/2022 09:29

   G.F nuk pret me dale o Ari, genc ferhati ka 3 muaj qe ka dale nga burgu, por seshte se eshte shume era ne favor te tij! Per 6 muaj del dhe dritan dajti, Dhe me pas grupi parkut gjysma, se shullazin se nxjerr kush, Dhe pastaj hapen letrat... Zoti i rujt shqiptaret mjer ne ku jetojme!!!

  • Andi: 25/08/2022 09:20

   Hahhaha o vlla d.d dhe e.sh dhe g.f flejn me njeni tjetrin ne burgje kalben aty , kurse ato ne domje i ke ne luks e njeni prej tyne flen me ministren edin mire ti per ke e kam fjalen, imagjino ca forcet kan

  • ari: 25/08/2022 08:34

   o parku ato dy jan ilac per gangot e shqipris ato i tredhin per bo*esh krejt ... mos harro dhe G. F. qe ka 20 vite qe pret me dal e me i degjeneru do ...

  • Parku: 24/08/2022 23:56

   Pse kan fillu me dal nga domja ata se kur qe E.Sh jasht e boshin n brek po del ujku prap po he edhe D.D del per 1 vit sa tave me zogj nga kta t domjes ke per t pa as ta merr menja

  • Zani causing: 24/08/2022 23:32

   Ktu shumica flasin ne tym, vetem hedhin kunja Ne dubai ,Jan ato te Lushnjes,Fierit Jan ato te Durresit ,esht komplet Elbasani duke filluar nga Capjat,Celat dhe Copjat qe kan vrar 12 veta deri tani ,atje shef hasmi hasmin ne lokal po nuk kan prapanice se I tredh arabi prej bolesh,Visi e ka me Nard Duken dhe Doklen.

  • Zzzikuu: 24/08/2022 20:07

   Mos flisni budalliqe visi ka qen I pari qe ka pas lidhje me Eld Dizdarin edhe e ka prezantu eldin me shum persona qe so I Jan Kthy kinder visit , e sot eldi prej visit I ka pre lidhjet me krejt kto kundrrshtaret e VM . Ska gisht eldi ktu po Samir mane me ate t domjes qe dun me I Marr llotot dhe cazinot per vete po sa they visit gjall ato kurr skan me I Marr se visit esht mbret nket sport , e mos ja qani hallin se Ska Shane asnjani me ju afru me e pa per 100 vjet jo ma peng e bra budalliqe

  • Kurbini: 24/08/2022 18:30

   Visi vetem i pabes nuk ka qen n jet vet vecse esht marr me t pabes

  • Spanja: 24/08/2022 15:44

   Po clidhje ka eld dizdari me vra visin o milet kur visi u fut per eldin me i marr lekt vinit ke monopoli dhe e har sa krahu,sponsor jan do oligark te qeveris qe kan qendra tregtare e karburante si kan hanger gjoba jan knaq dhe tashi jan tu sponsorizu ke kundershtart

  • Se di: 24/08/2022 15:32

   Per Eldin vrau ky ne bllok, apo jo? Si u prishen? Para kane shume grupe, problemi eshte ti gjesh vrasesit e mire

  • Bam bum: 24/08/2022 15:23

   Mos po i ngaterroni gjerat icik. Cne me Eldin probleme ky, a ishte ne krah te Eldit te perplasja ne bllok? Kam degju edhe Tan Hoxhen qe tha jan hap shampanja ne Dubai. 1. Esht prish me Eldin? 2. Ska qene nojhere me Eldin? 3. Shampanjat ne Dubai i ka hap noj bos tjeter?

  • Eldi & co..: 24/08/2022 14:54

   Eldi eshte ne dubai dhe ka njerezit ne shqiperi kudo, Skane pushu asnje dite se investuari per visin Si dhe boli i elvanes jo me kur jane bere bashke dhe 4 grupe tjera, ka shku koka visit 10 milion € Si me qene koka Gedafit.. edhe per Putinin Ska shku kaq! Normal me kte shume e ka qeru vete shefi i shtetit Kush ka qene me i shkathti, shik, ose operacionale, I kane marre leket, nje gje eshte e sigurte Qe visi shkrete eshte bere per ramet.

  • Andi: 24/08/2022 14:50

   Fiks aj dubaj eshte eldi qe eshte miliardier me vepra jo si keto qe kan fjal

  • Agjenti: 24/08/2022 14:41

   Vetem dubai dubai ai ne dubai. thojani emrin nqs e dini jo kshu kot

  • Ceni: 24/08/2022 14:20

   Kush eshte ai ne dibai o vlla

  • Turi: 24/08/2022 14:16

   Ai n dubai esht Eld Dizdari

  • Per andin: 24/08/2022 14:00

   Po mir mo zotri na e shpjego pak si ta merr mendja qe e kan marr peng kur ktu e kan pas gjith kto koh po skan pas mundsi me e vra,mos thoni budalliqe,perher ka leviz i shoqerum dhe i armatos me fishek ne goj

  • ...: 24/08/2022 13:57

   Kush esht ky ne dubai qe i paska ra ne qafe ky?

  • Andi: 24/08/2022 13:40

   Nuk edi sa veta kan ken , por dicka asht e sigurt qe e kan paketu e zhduk se njerzt e tij jan ba si te marr , ky ka pas sherre me tan por bani gabim qe i ra ne qaf atij ne dubai se per keta ne shqipni nuk i ka llogarit fort ky ,

 • Gjergj: 24/08/2022 12:04

  I vetmi lajm i mirè, èshtè fakti qè institucionet shtetèrore paskan vendosur tè bèjnè detyrèn qè duhet tè kishin bèrè me kohè. Krimi nè Shqipèri, èshtè pasojè e politikès sè papèrgjegjshmèrisè. Kjo papèrgjegjshmèri, kjo mbèshtetje aktive e kontigjentit kriminal, ka 35 vjet qè mban peng Shqipèrinè dhe terrorizon shqiptarèt, duke i sjellè deri aty saqè nuk shohin mè shpresè nè vèndin e tyre dhe braktisin gjithçka. Mbetet tè shihet sesa seriozisht èshtè kètè herè ky hap.

  Përgjigju
  • Garipi pa kobure: 24/08/2022 14:27

   Ishalla e kan paketu si duhet te pakten

 • Kistra: 24/08/2022 11:21

  Penetrimi i vemjeve ne radhet e policise duket nuk eshte sporadik. Keta jane me te liq se vet ligesia, me te pabese se pabesia, me te poshter se poshtersia! Dikush duhet te pergjigjet per menyren e procedurat e rekrutimit te tyre ne polici.

  Përgjigju
 • Anonim: 24/08/2022 10:52

  ATEHER ESHT GJALL POR JO NE SHQIPERI ,OSE NJE NGA KETA PORDHICAT E KA CU NE KURTH SE I BIE QE PER LEK SHESIN NEN E BAB.

  Përgjigju
  • Anonim 2: 24/08/2022 14:56

   Ka kry pune vlla, e kane shit rri i qete Kot harxhoni internet neper rrjete sociale, Ku ka ze seshte pa gje ka thene populli! Njerezit jane pare duke festuar dhe ka dale lajmi Ka 2 jave te pakten..

 • Kryesupaxhiu shqipfoles i Athines: 24/08/2022 10:38

  Police te korruptuar vetem ne Albanistan gjen. Duhet te jene ne sherbim te popullit por paguhen nga takstat tona dhe i sherbejn botes se krimit. Ky eshte shteti shqiptar. KETA JEMI NE! I share ai qe thote se korrupsion ka ne gjithe boten, dhe se shteti nuk eshte i kapur perderisa e arrestoi policin e korruptuar! Efharisto

  Përgjigju
 • Altin: 24/08/2022 10:29

  Ky polici sipas policise ka qene shoferi gjate kohes qe ka qene ne arrati, jo tashi qe ka humbur fare. Kjo histori vjen era shtet, duket qe e ka ekzekutuar shteti e ka humbur fare. Te donte shteti gjente kufomen te pakten

  Përgjigju
 • Ganiu: 24/08/2022 10:27

  Policia Tiranes eshte e perfshire rendshem ne lidhje me Martinin. Jo vetem e Tiranes por te gjitha drejtorite ku Martini kishte interesat e tij. E.D takohej dikur ne mes te bllokut me Marrinajn kjo ne prezence te avokatit te tij AH. Ne ate kohe tek vrasjet ne dqt. Po e late Rrumbullakun te hetoje ju garantoj se 30 vete oficera me grada madhore arrestohen direkt.

  Përgjigju
  • Colja: 24/08/2022 14:09

   O Gledis zgjohu nga gjumi ose nqs je zgjuar largohu me nder.na thoni kush eshte ED??

 • Dhendri i Besnik Bekteshit: 24/08/2022 10:18

  Hetoni Drejtorin e Policise se Tiranes ! Kam gjithe keto kohe qe po ju them ! Eshte ne bordero te F.K. dhe te vellait qe mbajne ne kurriz disa vrasje, pervec te tjerave.

  Përgjigju
  • Nusja Lal Hekriz: 25/08/2022 14:17

   F.K eshte Faiku nag Kruja shok Me Sh. Shefitin

  • Dikush: 24/08/2022 17:33

   TE DALIN NGA XENI I SALES SE SI DIHET ENE BO VAKI E GJEJN ANDEJ GJOJNA QE NDODHIN JAN KESHTU THON GOJET E LIGA.

  • ....: 24/08/2022 11:15

   Kush esht f.k? Kto komandojne drejtorin e policise sipas teje?

  • nusja e besnik bekteshit: 24/08/2022 11:07

   po ti nga e din mor xhan

 • Sondazhi i ditës:

  Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Sulmi me armë ndaj Trump, Washington Post: Një 20-vjeçar nga Pensilvania qëlloi ndaj ish presidentit

Sulmi me armë ndaj Trump, Washington Post: Një 20-vjeçar nga Pensilvania qëlloi ndaj ish presidentit