Digjet një makinë e parkuar në Elbasan, merr flakë dhe mjeti ngjitur me të! Zjarri dyshohet i qëllimshëm

Makina e djegur

Një makinë i parkuar në qytetin e Elbasanit ka marrë flakë, ndërkohë që ka djegur edhe një mjet që ishte parkuar ngjitur me të. Zjarri fillimisht ka rënë në mjetin tip Skoda dhe më pas është përçuar edhe në mjetin tjetër.

Ngjarja ka ndodhur përball gjykatës së Elbasanit, ndërkohë që dyshohet që zjarri të ketë qenë i qëllimshëm.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe vijon hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të rënies së zjarrit.

I.K./E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Një javë më parë COVID-i i mori të birin 18-vjeçar, sot ndërron jetë i ati po nga virusi