Djathë fultereje (tigani) ideale për të shoqëruar pjata të ndryshme nga zonja Albana

Djathë fultereje (tigani)

Përbërësit:

  • Djathë i bardhë
  • 1 lgj mazë
  • 1 lgj gjalpë

Përgatitja:

Vendosim në një tigan gjalpin që të tretet. Thërrmojmë djathin e bardhë, shtojmë mazën dhe e kaurdisim. Me djathin e kaurdisur mund të shoqërojmë gatime të ndryshme sipas dëshirës.

MC/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!