Dy ish- shokët e shkollës, lënë pas armiqësinë politike! Sandër Lleshaj dhe Luan Rama të qeshur, bëhen bashkë për festën e Shna Ndout

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe ish- deputeti Luan Rama

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe ish- deputeti i LSI-së, Luan Rama kanë lënë pas inatet politike, për të "kujtuar" kohët e vjetra si shok shkolle.

Lleshaj dhe Rama njihen së bashku, pasi të dy kanë mbaruar shkollën në të njëjtin institucion, në Kurbneshin e minatorëve në Mirditë, në shkollën që mbante emrin e Heroinës së Popullit "Shkurte Cara".

Festa "Shna Ndout" i ka bërë bashkë dy figurat politike, ku në fotot e shkrepura duket se "armiqësia" mes tyre nuk ekziston dhe kanë shijuar së bashku atmosferën festive në natyrën fantastike ku dominon gjelbërimi.

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe ish- deputeti Luan Rama

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Selitas: 14/06/2020 18:11

    Njaqeta Yll KOLNDREU

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

BE-ja me sanksione të reja ndaj Bjellorusisë