Dy vjet lidhje! Dalin detajet për ndarjen e moderatores Ilda Bejleri nga ish deputeti Klevis Balliu

Dy vjet lidhje! Dalin detajet për ndarjen e moderatores Ilda Bejleri nga ish deputeti Klevis Balliu

Kohët e fundit ka qarkulluar shpesh lajmi se ish deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu dhe gazetarja sportive Ilda Bejleri janë në një lidhje dashurie. Ata janë fotografuar shpesh në shoqërinë e njëri tjetrit, por sa herë iu është dhënë mundësi e kanë mohuar faktin e të qënit në një marrëdhënie së bashku.

Mirëpo, ndonëse verën e vitit që lamë pas u përfol se çifti po bëhej gati për bashkëjetesë, së fundmi është zbuluar se mes tyre ka marrë fund gjithçka. Burime për ‘Gazetën Shqiptare’ kanë treguar se Ilda dhe Klevis janë ndarë.

Nuk dihet shkaqet që kanë çuan në një ndarje mes tyre, por persona të afërt pranë çifti kanë treguar për ‘Gazetën Shqiptare’ se ata janë ndarë dhe ribashkuar shumë herë por këtë herë është përfundimtare. Ndërkohë as Ilda dhe as Klevis nuk kanë reaguar dhe secili ka vazhduar me angazhimet e veta. Madje ata nuk ndjekin më as njeri tjetrin në Instaram.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • luli: 08/03/2019 11:54

  Une si vleresues i se bukures te ftoj te lidhemi bashke dhe po nuk deshe me mua e ke gati Muc Nanon

  Përgjigju
 • Ardi: 07/03/2019 23:49

  Gusto gomari paske pasur dhe ti o gocë

  Përgjigju
 • Kanceri: 07/03/2019 20:21

  Sic duket ajo ska qen dakort me lenien e mandateve.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan