Dyndje drejt plazhit, radhë kilometrike në autostradën Tiranë-Durrës, asnjë patrullë policie (FOTO)

Fundjava i ka drejtuar qytetarët e Tiranës drejt plazhit të Durrësit. Fluksi ka shkaktuar radhë kilometrike në autostradën Tiranë-Durrës.

Report Tv sjell pamjet e trafikut të rënduar te mbikalimi i Vorës, ndërsa nuk ka asnjë patrullë policie për të orientuar trafikun me qëllim shmangien bllokimet e rrugës.

Drejtuesit e makinave po presin prej disa orësh në timon për të arritur në destinacion. Në këtë aks nuk është se po kryhen punime, por e njëjta situata në autostradë është cdo fundjavë.


Lajmi kryesor:

Pushuesit lënë bregdetin, radhët kilometrike të mjeteve në Llogara-Vlorë vijojnë edhe në orët e vona të mbrëmjes


/b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të ulen në tryezë Rama e Basha për të diskutuar për vettingun e politikanëve?

Komento

Komente

 • vera: 28/06/2020 17:27

  KJO RRUGE DUHET TE ISHTE 4 ME KATER,,,QEVERI LESHI,,,E KA LENE KETE RRUGE MIZERJE FARE,,,I VJEDHIN LEKET O POPULL PRANDAJ ESHTE KESHTU...

  Përgjigju
 • Tirona: 28/06/2020 16:09

  Shikoni sondazhin e dites, kjo rradha e makinave qe njerzit po shkojne per pushime jane te huaj apo shqiptare

  Përgjigju
 • Lui: 28/06/2020 15:41

  Kur ka polici ne rruge thone qe kane dale per gjoba. Kur nuk ka, thone pse nuk ka.. Hajde gjeja shqiptarit. Prandaj kemi ate barcaleten tipike shqiptare "Ca uji i dhe gomarit"? Hahah

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Kriza e rezultateve, Barcelona shkarkon trajnerin Koeman