Sekondat e para të 2023 i presim në Report Tv me e ‘Ardhmja është vajzë’, muzikë, të qeshura dhe plot emocione duke filluar nga ora 21:00

2023-shin e presim me spektaklin e madh të “E ardhmja është vajzë” nga Ermira Çausholli. Në këtë Vit të Ri, mbushim zemrat tuaja me muzikë të mirë dhe emocione të papërshkrueshme.

Xhesika Polo ndan anën më të ndjeshme të saj, me fjalë zemre, me emocione shpirti dhe rrëfime të papërsëritshme.

Sara Bajraktari çiltërsisht tregon për aspektet më të rëndësishme të jetës së saj personale.

Presim sekondat e para të një Viti të Ri me urimin që të jetë sa më i bardhë dhe i paqtë në shtëpitë tuaja!

Mesnata ju thërret në një spektakël fishekzjarresh së bashku me stafin e Report tv. Sot, si asnjëherë më parë, prej orës 21 e deri vitin tjetër

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Nën sytë e vëzhguesve të Interit, Ernest Muçi jep asist fantastik në Poloni

VIDEO/ Nën sytë e vëzhguesve të Interit, Ernest Muçi jep asist fantastik në Poloni