E kapën dy plumba, prokurori Ndoja jashtë rrezikut për jetën

E kapën dy plumba, prokurori Ndoja jashtë rrezikut për jetën


Report Tv mëson se prokurori Arjan Ndoja është qëlluar me dy plumba kallashnikovi, ndërsa ndodhet jashtë rrezikut për jetën.


Lajmi kryesor:

Plagosen në atentat prokurori i Durrësit dhe 'i forti i Sukthit'! Gjendet makina e padjegur e autorëve dhe 2 kallashnikovë


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Zhongleri Fabian Duro mahnit tifozët skocezë në Gjermani

FOTO/ Zhongleri Fabian Duro mahnit tifozët skocezë në Gjermani