E la gruan pa muaj mjalti! Si reagon Gaz Paja ndaj pyetjes ngacmuese të Edi Ramës

Vetëm pak javë më parë aktori i humorit Gaz Paja i dha fund beqarisë në një dasmë përrallore që u komentua gjatë në media. Ndërsa të gjithë prisnin që ai të fillonte muajin e mjaltit, duket se fluksi i punës në verë por edhe fushata elektorale krah PS –së e ka penguar.

Ditën e sotme, Gazi ka qenë së bashku me kryeministrin Rama në një takim në njësinë numër 5 ku dhe është pyetur nga Rama për muajin e tij të mjaltit.

Gazi tregoi se muajin e tij të mjaltit po e kalon në punë dhe kryeministri e pyeti se si e priti bashkëshortja e tij këtë fakt. “Përpiqet të ambientohet”, është përgjigjur Gazi me humor.

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një strategji të re për të përballuar koronavirusin?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Murrizi i vendosur: Nuk votoj marrëveshjen zgjedhore pa lista të hapura!