POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

E mbai mend 'Rebelde'? Seriali që ju gozhdoi para ekranit do të rikthehet sërish me sezoni e ri

Rebelde

Të gjithë fëmijëve të viteve 90' u kujtohet më së miri seriali i adoleshentëve "Rebeldet", i cili i ka mbajtur të gozhduar para ekranit për disa sezone. Më pas dolën edhe dy filma përmbledhës, që shitën miliona kopje. Aktorët vazhduan jetën e tyre, shumica janë martuar dhe kanë edhe fëmijë sot, kështu që të gjithë menduan se kaq e patën.

Por jo, i njëjti regjisor ka menduar të rikthejë sërish serialin në një sezon të ri. Bëhet fjalë për bashkimin e 13 protagonistëve të 10 kombësive të ndryshme. Xhirimet kanë nisur dhe vetëm mbrëmjen e kaluar u publikua klipi  ri i këngës hyrëse të serialit, që titullohet "Like". 

(Disa nga protagonsitët e rinj të serialit "Rebelde")

 

fl.mi.
Komento