E pazakontë! Familja Kardashian-Jenner lihet jashtë “Met Gala” këtë vit, ja arsyeja

E pazakontë! Familja Kardashian-Jenner lihet jashtë “Met Gala” këtë vit, ja arsyeja

Familja Kardashian

Mediat e huaja rozë kanë raportuar një detaj të pazakontë për eventin e famshëm të VIP-ave, Met Gala. Këtë vit, familja e famshme Kardashian nuk do të marrë pjesë, çka në fakt nxiti shumë aludime të ndryshme se prezenca e tyre u kufizua për arsye të brendshme. Kim mori pjesë në “Met Gala” për herë të parë në vitin 2013 me bashkëshortin e atëhershëm Kanye Ëest ndërsa ajo ishte shtatzënë me fëmijën e tyre të parë – dhe që atëherë është bërë pjesëmarrëse në “Met Gala”.

Asnjë nga yjet Kardashian-Jenner mund të mos jetë pjesë e “Met Gala” këtë vit pasi e gjithë familja e famshme mori pjesë masivisht për herë të parë vitin që lamë pas.

Burimet thonë për Page Six se CEO i Vogue, Anna Ëintour po rishikon listën e të ftuarve në festën vjetore të modës dhe nuk ka vënë re asnjë Kardashian-Jenner pjesë të saj.

Nga ana tjetër një burim pranë klanit Kardashian-Jenner, thotë se nuk është e vërtetë që ato nuk janë të ftuara në ballon e madhe.

Nga ana tjetër, motrat e saj Khloé dhe Kourtney Kardashian morën pjesë në gala për herë të parë vitin e kaluar dhe kjo shënoi herën e parë që e gjithë familja ishte në tapetin e kuq së bashku, duke përfshirë edhe Kris dhe dy motrat e tjera Kylie dhe Kendall Jenner.

Kujtojmë që këtë vit “Met Gala” do të mbahet me datë 1 maj.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

‘Gruri grumbullohet me 25 lekë, kostoja është më e lartë, Braçe nga Kuvendi: Problem prodhimi dhe jo shitja! Të dënohen abuzuesit

‘Gruri grumbullohet me 25 lekë, kostoja është më e lartë, Braçe nga Kuvendi: Problem prodhimi dhe jo shitja! Të dënohen abuzuesit