E pazakontë në Mat, pula çel zogun me katër këmbë (VIDEO)

Diçka shumë e çuditshme është raportuar sot nga rrethi i Matit. Një pulë ka çelur një zog që zakonisht duhet të ishte me dy këmbë, por këtë herë ka rezultuar me katër.

Ky fakt ka habitur jashtmase të zotët e shtëpisë në fjalë të cilët kanë dërguar edhe videon. Ata thonë se pula ka bërë tetë zogj, por vetëm njëri është me katër këmbë. Nuk dihet nga ka ardhur ky mutacion.

Ne.k./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se mësimi i kombinuar në klasë dhe online do të rezultojë efikas?

Komento

Komente

 • edrom lubashi: 26/03/2020 20:51

  he me vllai me rimorqo me vete meee??????

  Përgjigju
 • Gojet e liga: 26/03/2020 18:18

  Thone se ky mutacion e ka gjenezen nga Vicidoli qe kurrraca Berish u kryqezua me serbet ... Sheqerja me Serbet E Sllobodanka me maloket e Vicidolit

  Përgjigju
 • Tepsi: 26/03/2020 16:02

  Iku nga elbasani shkoj ne mat ky miti i ktyre gjonave hahahahahah elbasani nxjerr zocka tjera

  Përgjigju
 • Mili: 26/03/2020 15:40

  Sa i mirë qe eshte, ishalla nuk e kanë vrarë fshatarete!

  Përgjigju
 • Kafsha: 26/03/2020 15:20

  Tani puna qendron keshtu, nqse Shqiperia do të ishte nje vend serioz, ekip studiuesisht gjenetistë do e vëzhgonin pa ndërprerje për ta studiuar. Por Shqiperia jone e dashur nuk ka të tilla fuqira. Eshte për të ardhur shumë keq. U derrmua vendi për 30 vjet nga funderrina neper pushtete qe lejuan të zhvillohen batakçinjte, morracakët, imoralët, hajdutët, kriminelet dhe lloj lloj lëtyra të tjera!

  Përgjigju
 • Bejuni Radigrafi !: 26/03/2020 14:54

  Se edhe njerezit atje kane nga kater kembe ,,,Radigrafua jua tregon ..

  Përgjigju
  • 111: 27/03/2020 15:05

   Eshte shume gjynah qe shpreheni ne kete menyre, por shoqeria na meson qe ka dhe injorante mes nesh qe duhet ti leshojme rrugen. Gjithe te mirat dhe shpresoj qe te kulturoheni pak dhe te mos vdisni kaq injorant/e sa jeni aktualisht.×

Lajmi i fundit

John

Kodi i ri Penal/ Dyfishohet dënimi për korrupsionin e zyrtarëve të lartë, 3-fishohet për tenderat, konfiskim me detyrim të parave dhe pasurive të përfituara