Vlorë/ 27-vjeçari qëllon me bishtin e sëpatës vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait, arrestohet

VLORË- Një 27-vjeçari ka goditur me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait të tij.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gumenicë të Vlorës, ku nga informacionet paraprake mësohet vajza dhe gruaja, identiteti i të cilave nuk dihet ende, janë transportuar në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Nuk dihen ende motivet që kanë shtyrë të riun e identifikuar si Mariglen Çobani që të kryejë këtë akt. Policia ka shkuar  në vendin e ngjarjes dhe pas kontrollit të zonës përreth ka bërë të mundur kapjen dhe shoqërimin e 27 vjeçarit.

G.M./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se duhet të ketë ndryshime të ministrave të kabinetin qeveritar në muajin shtator?

Komento

Komente

 • Krenar: 11/09/2019 22:45

  Kemi stafin shumë profesionist, jeta e njerzve është 100% e sigurtë. Shoferët po ashtu janë shumë profesionist që nga unë i pari, ecim pikë plumbi atije ku ka nevojë populli, dhe po nuk na japin lek ska gjë, se ne jua marim vetë..

  Përgjigju
 • Lushnjari Prift në Ardenicë: 11/09/2019 21:58

  Minjtë vlonjate

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Ra nga shkallët e betonieres, humb jetën punëtori! Arrestohet administratori i firmës