POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

E sëmurë, vajza e Sabianit ngushëllohet nga i ati me dhuratën e shtrenjtë

Sabiani dhe vajza e tij Keisi

Keisi Medini, vajza e këngëtarit shqiptar Sabiani, është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale. Së fudmi ajo ka rënë pak në heshtje duke mos postuar shumë foto dhe arsyeja është se paska qenë e sëmurë.

Gjithsesi Keisi është ngushëlluar me një dhuratë nga i ati në këtë rast, pasi këngëtari i ka blerë një telefon mjaft të shtrenjtë. “Sëmurë, por ja si ta ngre babi moralin,”- shprehet bukuroshja.

Dhurata që Keisi ka marrë nga babai

fl.mi.
Komento