POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

E zhveshur në shtrat me futbollistin, këngëtarja e njohur kapet mat teksa tradhëton burrin (VIDEO)

Jelena Karleusa teksa video-chaton me futbollistin Ognjen Vranjes

Këngëtarja e njohur serbe është përfshirë në një skandal seksual pas publikimit të disa videove intime. Jelena Karleusa shihet tërësisht e zhveshur në shtrat, teksa dëgjohet duke bërë një bisedë mjaft intime me futbollistin boshnjak Ognjen Vranjes. Më pas janë publikuar edhe disa foto të bisedave që ajo ka shkëmbyer me të njëjtin person.

Por Jelena i ka përgënjeshtruar këto pamje. “Në shumicën e videove të publikuara, nuk jam unë dhe janë montazh. Të gjithë me pak aftësi dhe me një kompjuter mund ta bëjnë. Disa nga përmbajtjet janë fotografitë e vjedhura nga telefoni im, të përditësuara dhe të vendosura për të më dëmtuar mua dhe familjen time. U bëj thirrje mediave dhe njerëzve nga rrjetet sociale që të mos marrin pjesë në këtë. Të gjithë ata që qëndrojnë pas kësaj do të jenë ligjërisht përgjegjës,”- shkruan këngëtarja serbe në një status.

Megjithatë ende nuk dihet se si qëndron e vërteta. Gruaja e Dusko Tosiq dhe nëna e dy vajzave u bë e njohur për publikun me deklaratat e saj ku shprehej se emra të mëdhenj si Kim Kardashian apo beyonce i vidhnin stilin e veshjes.

Jelena Karleusa, futbollisti boshnjak Ognjen Vranjes dhe fotoja e bisedës mes tyre.

fl.mi./r.k./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Santa Quaranta: 19/01/2019 18:55

    Karleusa ka video pornografike ne faqet me pulle te kuqe ju thoni kapet mat!!

    Përgjigju