Edhe ministri Lleshaj shkon në Shkodër pas atentatit

Edhe ministri Lleshaj shkon në Shkodër pas atentatit

Edhe ministri i Punëve të Brendshme Sandër Lleshaj mbërriti në Shkodër pas atentatit të rëndë ndaj dy vëllezërve Bilali sot në lagjen Kiras. Më herët në Shkodër mbërriti edhe drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu. Autorët ende nuk janë identifikuar, ndërsa postblloqe të shumta policia janë ngritur në pikat kryesore. 


Lajmi kryesor:

Lufta mes bandave në Shkodër/ Vriten babai dhe xhaxhai i ish-boksierit të 'Bajrave' (VIDEO)


G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën