Einxhel Shkira kujton finalen e Big Brother VIP: S'ja kam thënë kurrë, por jam krenare për atë që merituam secili prej nesh

Einxhel Shkira kujton finalen e Big Brother VIP: S'ja kam thënë kurrë, por jam krenare për atë që merituam secili prej nesh

Einxhel Shkira

Teksa e gjithë vëmendja është në garën e Big Brother VIP 2, Einxhel Shkira ka kujtuar finalen e vitit të shkuar. Ajo arriti të shkonte deri në fund të rrugëtimit bashkë me Beniada Nishanin, Ilir Shaqirin dhe Donald Veshajn.

Në një postim në rrjete sociale thotë se është shumë krenare për eksperiencën që kaloi dhe për finalen e merituar për të katërt banorët. Ajo thotë se finalja me miken e ngushtë dhe 2 rivalët i ngjan edhe jetës së përditshme ndaj shpreh krenari për atë që arritën të katërt së bashku.

Mesazhi i Einxhel:

Ta ndash finalen me miken e ngushte te atij rrugetimi dhe dy ‘rivalet’ e mi tregon qe ajo eksperience eshte me shume se nje gare…

I perngjason jetes tone, ku na duhet dhe mund te korrim sukses krahe atyre qe duam me se shumti dhe atyre qe duhet te gjejme menyre te bashkjetojme pavarsisht mosperputhjeve tona…

S’ja kam then kurre ndoshta, por sot me shume se kurre jam krenare per finalen e merituar qe patem secili prej nesh!!

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ U dhunua se kundërshtoi martesën me detyrim, Gjykata lë në burg babain, vëllain dhe të fejuarin! Avokatët mohojnë: Ajo ka pasur kriza eplileptike, të kryhen hetime

Vlorë/ U dhunua se kundërshtoi martesën me detyrim, Gjykata lë në burg babain, vëllain dhe të fejuarin! Avokatët mohojnë: Ajo ka pasur kriza eplileptike, të kryhen hetime