Einxhel Shkira ‘macja’ e ‘Big Brother’ me 19 jetë! Finalistja thyen rekordin botëror në historinë e formatit

Einxhel Shkira ‘macja’ e ‘Big Brother’ me 19 jetë! Finalistja thyen rekordin botëror  në historinë e formatit

Einxhel Shkira

Einxhel Shkira është zyrtarisht macja e “Big Brother” me 19 jetë jo vetëm në Shqipëri, por në të gjithë botën. Konkurrentja është nominuar plot 19 herë nga banorët brenda shtëpisë, por ende është brenda saj, madje edhe në finale.

Gjatë rrugëtimit të saj, ajo ka dalë 19 herë në nominim duke lënë pas kështu edhe një emër të famshëm të “Big Brother America”, Janelle Pierzina, e cila ka qenë në nominim 12 herë.

Në puntatën e kaluar, Einxhel i tregoi Arbanës se kishte bërë të gjitha përllogaritjet dhe kishte dalë në përfundimin që kishte qenë 19 herë e nominuar në këtë format.

Në njërin prej rasteve, ajo u eliminua nga shtëpia por i rifut me biletën e kthimit.

A mendoni se mund të jetë Einxhel fituesja e ‘Big Brother’?

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Osmani mirëpret thirrjen e ShBA-së ndaj Serbisë për të tërhequr trupat ushtarake rrotull kufirit

Osmani mirëpret thirrjen e ShBA-së ndaj Serbisë për të tërhequr trupat ushtarake rrotull kufirit