Ky është efektivi i policisë në Lezhë që mashtroi dhe tentoi të abuzonte me të miturën

Personi që shihni në foton më lart është Kol Kola, efektivi 62-vjeçar në policinë  e Lezhës, që u arrestua sot i akuzuar se ka tentuar të abuzojë me një të mitur. Dyshohet se Kola, më datë 29 prill të këtij viti, ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me një të mitur të moshës 13-vjeçare nxënëse në një nga shkollat 9-vjeçare të qytetit të Lezhës. Ai e mashtroi të miturën duke i thënë se do ta çonte në komisariat, por e çoi atë në një banesë në që e kishte në përdorim dhe tentoi të abuzonte me 13-vjeçaren. Kjo e fundit mundi të largohej nga banesa dhe kallëzoi më pas efektivin.


Lajmi kryesor:

‘Eja të të çoj në komisariat’ arrestohet efektivi i policisë në Lezhë, 62-vjeçari tentoi të kryejë marrëdhënie seksuale me të miturën


J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    SPAK kërkon gjykimin e Fatmir Mediut, a besoni se do të bëhet drejtësi për "Gërdecin"?×

Lajmi i fundit

John

5 bimë që do të bëjnë çdo dhomë në shtëpinë tuaj të ketë aromë të këndshme