Vranë pronarin e një lokalit në Vlorë dhe plagosën 2 të tjerë! Report tv mëson identitetin e njërit prej autorëve

1564987192_vlore.jpg

Report tv mëson identitetin e një prej atentatorëve të sulmit të ndodhur pasditen e djeshme në Vlorë, pas të cilit ndërroi jetë Arben Beqiraj, pronari i lokalit ku ndodhi ngjarja dhe u plagosën dy të tjerë. Ai është Eduart Xhezo i akuzuar më parë për një sërë veprash penale. Ai është dënuar më herët me 9 vite burg për 'vrasje të mbetur në tentativë', ndërsa është ndaluar disa herë për armëmbajtje pa leje.


Lajmi kryesor:

U konfliktuan për një kalë! Vritet me 6 plumba pronari i lokalit në plazhin e Vlorës! Një prej autorëve i dënuar për tentativë vrasje


  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe vaksinimi, a duhet të hiqet ora policore?×

Lajmi i fundit

John

Operacioni anti-drogë në Durrës, kush kanë 2 të rinjtë e arrestuar që 'bënë të fortin' me Policinë (EMRAT)