Elbasan/ Arrestohet shoferi 67-vjeçar i njërit prej automjeteve të përplasura në aksin Librazhd-Elbasan

Elbasan/ Arrestohet shoferi 67-vjeçar i njërit prej automjeteve të përplasura në aksin Librazhd-Elbasan

Foto ilustruese

Elbasan – Policia ka arrestuar shoferin 67-vjeçar të njërit nga automjeteve të përplasura ditën e djeshme në aksin "Librazhd-Elbasan", ku për pasojë mbetën të lënduar 6 persona.

Të plagosurit përfshinin shoferin e automjetit tjetër të identifikuar me inicialet A.A., 39-vjeç, 4 pasagjerë në automjetin e këtij të fundit. dhe vetë 67*vjeçarin të identifikuar me inicialet V.Ç.

"Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasin V. Ç., 67 vjeç, banues në Elbasan, pasi në aksin rrugor "Librazhd-Elbasan", me automjetin që drejtonte, ka përplasur automjetin me drejtues shtetasin A. A., 39 vjeç, banues në Librazhd, dhe për pasojë u dëmtuan shtetasi V. Ç. dhe 4 pasagjerë që udhëtonin me të, si dhe një 11-vjeçare që udhëtonte në automjetin me drejtues shtetasin A. A., të cilët janë jashtë rrezikut për jetën’,- njofton policia.

 

 

K.M/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Mori 25 mijë euro për të ndikuar tek gjyqtarët për lehtësimin e një dënimi, GJKKO lë në fuqi arrestin shtëpiak për avokatin Petraq Semani

Mori 25 mijë euro për të ndikuar tek gjyqtarët për lehtësimin e një dënimi, GJKKO lë në fuqi arrestin shtëpiak për avokatin Petraq Semani