Cërrik/ Policët ndalojnë shoferin për kontroll në pikën e postbllokut, ai i fyen e godet me grushte

Foto ilustruese

CËRRIK-Në kryqëzimin e Cërrikut janë dhunuar dy efektivë të rrugores të cilët po kryenin punën e tyre të përditshme në një pike postoblloku. Dy efektivët e policisë rrugore, Sefer Memoci dhe Llambi Gjermeni kanë ndaluar automjetin për verifikim të dokumentacionit.

Pas shenjës së bërë nga policia për ndalim, drejtuesi i mjetit nuk i është bindur urdhërit të policisë dhe pas disa metrash j ai ka fyer dhe është afruar duke i goditur dy punonjësit e policisë. Më pas drejtuesi është arrestuar dhe shoqëruar në komisariatin e Policisë së Elbasanit.

E.D./B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të ketë një strategji të re për të përballuar koronavirusin?

Komento

Komente

 • BASTARDËT: 12/05/2020 10:38

  Merini kto lloi bastardësh e trgoin vëndin rifini deri sa të bëhen pet. E sekustroi makinën ktyre lloi bastardësh. Un që shkruaj jetoi në NEWY JORK provoje e gjuaj policit ktu. Je i vdekur me nja 20 plumba në trup. Siç bëri vaki ngjarja ku ai Shqiptari budalla ngriti pistoletën e hëngri 60 plumba vetëm se e ngriti pistoletën. Pra a ka vënd më demokrat në bot se Amerika jo. Po te ju në Shqipri faijn e ka politika se kto lloi tipash duhen bër balt duke i rafur e futini 5 vjet burg e të shikosh ti nget njeri policin. Pty rac pler.

  Përgjigju
 • Miti: 12/05/2020 02:01

  Per Justice: Mua me ka rene shume here rasti te ndalohem nga police rrugore ne te gjithe Shqiperine, dhe nese flet me ta si njeri edhe ata te pergjigjen si njerez. Madje shkelje te vogla gjithnje i kalojne me nje keshillim (pa u dhene leke). Edhe ne raste me te renda si parakalim i gabuar apo tejkalim shpejtesie, e kam kaluar me nje gjobe minimale prej 1 mije lekesh. Shumica prej tyre jane njerez qe kane nje familje per te ushqyer dhe bejne punen e tyre. Ka dhe llumbashë por keta jane pakice.

  Përgjigju
 • Te perdhunoshe Uniformen ,,i ke thene Jetes ik PJERDHU..: 11/05/2020 19:43

  Kure Ju bie B****ngushte therasin Uniformat ,,ku mbi te gjitha kujdesem per cdo. Qytetare ,,ne cdo lloje rasti.. Policia Rrezikon Jeten ne mbrotje te Qytetareve ,,keta Trima e kundershtojne .ku eshte. Ligji. !

  Përgjigju
  • Justice permenda Uniformen jo UFOT. !: 11/05/2020 21:32

   Gjithsesi te mirekuptoje ..

  • Justice: 11/05/2020 20:10

   Pa paragjykiar policet korrekte,te karene ndonjehere te bisedosh me ndonje polic?×

Lajmi i fundit

John

Fier, 66-vjeçarit i sekuestron tri llogari bankare me vlerë 140 mln lekë, është subjekt i OFL! Djali i tij është dënuar në Itali