Elgit Doda dhe Klea Huta kurorëzojnë dashurinë, ja fotot nga dasma e çiftit

Elgit Doda dhe Klea Huta kurorëzojnë dashurinë, ja fotot nga dasma e çiftit

Elgit Doda dhe Klea Huta

Këngëtari Elgit Doda dhe moderatorja Klea Huta në ditëlindjen e djalit të tyre kanë kurorëzuar historinë e tyre të dashurisë me një dasmë ku ishin të ftuar njerëz të njohur të botës së artit dhe televizionit.

Në fotot e publikuara nga çifti vihet re edhe momenti kur kompozitori i njohur Elgit Doda shfaqet i prekur përballë partneres së tij.

Historia e tyre e dashurisë nisi rreth shtatë vjet më parë, kur bashkëpunuan për këngën “Amla”, ndërsa tashmë janë prindër të një djali të quajtur Krid, i cili një ditë më parë mbushi 3 vjeç.

B.V/LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • alma: 05/06/2023 14:37

  u trashegofshi shume cift i bukur

  Përgjigju
 • Erik: 05/06/2023 09:34

  Urime, jeten e lumtur!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Liverpool dhe Roma tri pikë me vuajtje në transfertë, Panathinaikos befason Villarrealin në Europa League (Rezultatet)

GOLAT/ Liverpool dhe Roma tri pikë me vuajtje në transfertë, Panathinaikos befason Villarrealin në Europa League (Rezultatet)