Elhaida Danin siç nuk e keni parë kurrë

Elhaida Danin siç nuk e keni parë kurrë
Gjatë gjithë kësaj periudhe këngëtarja shkodrane Elhaida Dani është fokusuar në performancën e saj përfaqësuese për në Eurovizion.

Këtë herë duket se ajo i është dedikuar edhe pasmjes së saj të jashtme dhe diçka e tillë është e dukshme në çdo dalje të saj.

Në këtë foto e shohim të veshur me një fustan të kuq mjaft provokues, madje edhe poza e Danit ishte sensuale.

elhaida dani

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)
 

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’