Eli Fara gati për t’u bërë sërish nënë, ka një kusht shumë të rëndësishëm

Eli Fara gati për t’u bërë sërish nënë, ka një kusht shumë të rëndësishëm

Këngëtarja Eli Fara

Eli Fara është një nga personazhet më përfolur në median rozë, dhe kohët e fundit është bërë mjaft publike edhe vajza e saj, Marina. Por dëshira e këngëtares shqiptare ka qenë që të kishte më shumë se një fëmijë.

E ftuar në emisionin “Thumb” ylli i muzikës shqiptare ka folur për pengesat që ka pasur në mosrealimin e kësaj dëshire. Eli tregoi se i ka munguar partneri i duhur.

“Më parë thoja dua të kem 3 fëmijë. Nuk kam dashur kurrë që të kisha vetëm një. Ndoshta profesioni, koha kalon shpejt. Pastaj është edhe problemi tjetër që fëmijën duhet ta bësh me njeriun e duhur. Nuk është aq e lehtë të bësh një fëmijë. Ndoshta nuk më doli përballë ndonjë njeri i duhur që të bëja një tjetër fëmijë,"- rrëfeu këngëtarja Eli Fara.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Rivlerësimi i pasurive, Rama: Nis puna në shtator për referencat e reja! Në thelb është amnisti, bashkitë të flasin me qytetarët! Është shansi i fundit

Rivlerësimi i pasurive, Rama: Nis puna në shtator për referencat e reja! Në thelb është amnisti, bashkitë të flasin me qytetarët! Është shansi i fundit