Elon Musk bëhet baba për herë të 12-të

Elon Musk bëhet baba për herë të 12-të

Elon Musk

Një nga njerëzit më të pasur në botë, Elon Musk është bërë baba për herë të 12-të.

Sipas Bloomberg ky është fëmija i tretë me ekzekutiven e Neuralink, Sivon Gillis. Megjithëse emri dhe gjinia e foshnjës nuk janë bërë ende të ditura.

Manjati 52-vjeçar i Tesla-s mirëpriti më parë binjakët Strider dhe Azure me Zilis, 38 vjeçe, në nëntor 2021.

Vogëlushët erdhën vetëm një muaj para lindjes së vajzës Exa Dark Sideral, e njohur ndryshe si Y, të cilën ai dhe partnerja e tij e atëhershme, Grimes, e sollën në jetë nëpërmjet një nëne surrogate.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Reforma Zgjedhore, Lapaj dhe Mediu: Partive t’u lihet mundësia të zgjedhin nëse duan lista tërësisht të hapura

Reforma Zgjedhore, Lapaj dhe Mediu: Partive t’u lihet mundësia të zgjedhin nëse duan lista tërësisht të hapura