Elon Musk mori kontrollin e plotë të kompanisë, Amber Heard, ish e dashura e tij largohet nga Twitter-i

Elon Musk mori kontrollin e plotë të kompanisë, Amber Heard, ish e dashura e tij largohet nga Twitter-i

Amber Heard

Pasi Elon Musk mori kontrollin e plotë të kompanisë, Amber Heard vendosi të largohej nga llogaria e saj në Tëitter.

Edhe pse nuk konfirmohet informacioni, nëse Musk ka shkaktuar largimin e Heard nga rrjeti social, apo ka qenë një vendim i Heard, thashethemet thonë se ka qenë miliarderi ai që ka vendosur të mbyllë llogarinë e ish-yllit të "Aquaman".

Amber Heard, ish-bashkëshortja e Johnny Depp , ka qenë në një lidhje dashurie me Elon Musk pas ndarjes me yllin e “Pirates of the Caribbean". Romanca mes tyre ishte e përkohshme. Edhe gjatë gjyqit të famshëm mes Depp dhe Heard , u zbuluan disa detaje të marrëdhënies mes miliarderit dhe aktores.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pronat shtetërore mund të shkëmbehen me private, si e vlerësoni ligjin?×

Lajmi i fundit

Sulmohen me gurë 2 autobusë me tifozë të Skënderbeut, nga Tirana po ktheheshin në Korçë! Thyhen xhamat (FOTO)

Sulmohen me gurë 2 autobusë me tifozë të Skënderbeut, nga Tirana po ktheheshin në Korçë! Thyhen xhamat (FOTO)