Elsa Lila përfundon rrugëtimin e saj në 'Ferma Vip'! Çiljeta Me kë do rri unë, lereni edhe pak ditë

Elsa Lila përfundon rrugëtimin e saj në 'Ferma Vip'! Çiljeta Me kë do rri unë, lereni edhe pak ditë

Elsa Lila

Këngëtarja Elsa Lila ka përfunduar rrugëtimin e saj në Ferma ‘Vip’ mbrëmjen e djeshme, 24 maj.

 E ndërsa të gjithë fermerët, janë prekur dhe përlotur për largimin e saj, duket se përjetimin më të madh e ka ndjerë Çiljeta.

“A mund ti thoni Agait të rrijë edhe disa ditë për mua këtu, sa të mësohem? Me kë të rri unë tani? Rrugëtimi im këtu ka qenë shumë e bukur, por gjëja më e bukur këtu ka qenë Elsa dhe uroj të jemi shoqe për kokë, përjetë”,  është shprehur Çiljeta.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Motivi i divorcit: Ajo e tradhëtonte natën partinë dhe e dridhte me SPAK

Motivi i divorcit: Ajo e tradhëtonte natën partinë dhe e dridhte me SPAK