Emiljano Shullazi sërish në spital, këtë herë operacion në të dy krahët

Emiljano Shullazi sërish në spital, këtë herë operacion në të dy krahët

Emiljano Shullazi

Emiljano Shullazi, një prej emrave më të njohur të krimi në vend, sërish në spital. Burime nga drejtoria e Burgjeve kanë konfirmuar për Report Tv se para një javë Shullazi i është nënshtruar një operacioni tek të 2 krahët. Ndërhyrja kirurgjikale është bërë në Spitalin e Burgjeve.

Kujtojmë se Shullazi prej 2 vitesh po mbahet në regjimin 41 biss. Shullazi i akuzuar dhe dënuar për disa nga ngjarjet kriminale më të rënda në vend nuk është hera e parë që ka probleme shëndetësore. Ai është paraqitur në QSUT edhe në 2 raste të tjera në shkurt dhe në mars.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol