Emocione të papërshkrueshme të një rrugëtimi plot sukses, ja kush është fituesi i ‘Big Brother Vip’

Emocione të papërshkrueshme të një rrugëtimi plot sukses, ja kush është fituesi i ‘Big Brother Vip’

Big Brother Vip pas 136 ditësh ka sjellë padyshim emocione, debate të shumta por më e rëndësishmja një sukses të merituar. Mes një beteje të vështirë, një përballje ‘titanësh’ publiku sot vendosi që të kurorëzonte si fitues të spektaklit më të ndjekur të momentit mes dy finalistëve, balerinin Ilir Shaqiri.

Katër finalistët, përveç mijëra fansave, fituan 10 mijë euro, ndërsa fituesi, i zgjedhur nga votat e publikut merr 100 mijë euro.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Elvis: 19/02/2022 06:43

  Me ne fund fitoi njeriu me servil e me nacist ndaj shqiptareve top chanell ka ngel ne dore te dy b…..e ja ktheu reston Lori kembe shtrembera ilir piskuriqit kurrr ska fal fituesi nga publiku, fituesi ka qene qe ne hyrje te tij ne big bytha ok hapni syt se televizor fals eshte tung.Donald ti je kampion kurr mos puno ne ate televizion se vetem me imazhin tend sa lek kan fitu plehrat flm

  Përgjigju
  • Xxxxxx: 19/02/2022 14:24

   Iliri njeri i papergjegjeshem nje maskara njeri qe drogonte gruan dhe nje barbon ordiner..edhe ato eurot qe do marri per drog i do se nuk rri dot pa drog.

  • Beniada fan: 19/02/2022 11:29

   Elvis a mund te me thuash se cfare ka bere Donaldi per te merituar fitoren? Sipas opinionit tim: pervecse ka nejt te shalet e Betrix dhe te beje vellezer e motra,un skam pare ndonje gje. Edhe Iliri skuth eshte!

  • Besi: 19/02/2022 10:28

   ik mo Elvis se edhe ti si arogant shqiptarve shumica je, sdi te dalloni intelektualin nga aroganca!!! yttttt

  • Albert: 19/02/2022 09:03

   Po k* po

 • Don: 19/02/2022 02:30

  Me ne fund fitoi nje intelektual ne Shqiperi Bravo

  Përgjigju
  • Elvis: 19/02/2022 16:00

   Po po ke te drejte ashtu intelektuali nuk i duhet shqiperise shoku turp per ato njerez qe e nxjerren fitues se sdoli fitues nga vota publikut po nga njerezit e televisionit okk,Beniada fan ke te drejte por e kam krahasuar me ate qe e fitoj cmimin se sa per mua Beniada ka qene me e drejte ta meritonte por kshu eshte produksioni te perdor sa te perdor imazhin dhe te hudh poshte turp

  • Qwert: 19/02/2022 14:27

   Eee me ne fund fitoi mami jot yyt rrac e poshter..iliri njeri ordiner edhe italjanen qe e ka grua e drogonte ,eshte deri ne fyt me drog maskarai..

 • Sondazhi i ditës:

  Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Zelensky: Rusia na ka vjedhur paqen, por nuk do të na shkatërrojë