Enada Hoxha ekspozon linjat prej balerine
FOTO

Balerina Enada Hoxha ka publikuar disa foto në faqen e saj në Facebook, në të cilat ekspozon linjat e saj të kuruara.Hoxha është duke pushuar së bashku me bashkëshortin e saj Gerd Vason dhe djalin e tyre Roan.Nëpërmjet bikinive të saj plot ngjyra Enada dukej në formë të mrekullueshme fizike.

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Tragjedi në Kroaci, autobusi me 60 pasagjerë nga Kosova del nga rruga, 10 viktima dhe mbi 30 të plagosur (FOTO+VIDEO)