Endrit Braimllari i bashkohet protestës së banorëve të Unazës se re: Rama do gllabëronte 40 milion euro

Endrit Braimllari i bashkohet protestës së banorëve të Unazës se re: Rama do gllabëronte 40 milion euro


Sekretari i pergjithshem i LSI, Endrit Braimllari ka shkuar ne mbeshtetje te banoreve te Unazes se re. Ai ka bërë edhe një reagim në rrjetet sociale duke hedhur akuza mbi kryeministrin Rama. Sipas Braimllarit Rama po rrethon banorët e unazës së re me polici.

Reagimi i Braimllarit:
Edi Rama rrethon banoret e unazes se re me forcat speciale sepse po protestojne kunder hajduterise se Edi Rames. Edi Rama vendos forcat speciale kunder qytetareve per te mbrojtur vjedhjen e tij te 40 milion euro. Banoret e unazes se re arrestohen kurse Edi Rama qe do gllaberonte 40 miliom euro eshte i lire.


Lajmi kryesor:

'Astiri'/ Opozita 'sfidon' ligjin! Arrestohet Klevis Balliu dhe 9 protestues, Basha: Nëse marrim 'JO' nga BE, ky është shkaku! (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve