Era Istrefi ndryshe, bashkëpunim i fuqishëm me këngëtarët amerikanë

Era Istrefi

Këngëtarja Era Istrefi këtë të premte pritet që të sjellë një këngë të re të premten.

Këngëtarja ka bërë një postim në Instagram ku ka publikuar  një skenë të klipit ku shihet një çift i vjetër duke folur para kamerës.

Postimi i Era Istrefit

Mbishkrimi është “Let’s get married”, Le të martohemi, që është titulli i këngës.

Era Istrefi

Era do të ketë një bashkëpunim të rëndësishëm me këngëtarët ameriknë Yellow Claë dhe Offset.

Kujtojmë që Offset është bashkëshorti i Cardi B.

Postimi i Era Istrefit

1/3
E.D./Shqiptarja.com
Komento