"Erdhi momenti që të bëj dhe unë botox", Aulona Musta nxjerr shiringën para të gjithë ndjekësve (Foto)

Moderatorja Aulona Musta

Aulona Musta është një nga moderatoret më pa komplekse. Atë e shohim gjithmonë të flasë hapur për gjithçka që ndjen apo mendon. Kështu ka ndodhur edhe këtë rradhë. Moderatorja ka publikuar një video në rrejtet sociale ku shihet një shiringë. 

(Foto e publikuar nga Aulona Musta)

"Erdhi momenti që të bëj dhe unë botox,"- shkruan Aulona krahas videos teksa e pyet zonjën që ka përballë nëse do i dhembë. Por për të gjithë ata që kanë menduar se bëhej fjalë për ndërhyrje estetike, ju themi që jeni gabuar. Pasi vetë moderatorja në një postim të mëvonshëm, shpjegoi se bëhej fjalë për botox flokësh që i trajton dhe ushqen ato. 

(Foto e publikuar nga Aulona Musta)

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Veliaj: Kamza dhe Tirana do të lidhen me disa ura të reja, do të jetë aksi më i madh ekonomik

Veliaj: Kamza dhe Tirana do të lidhen me disa ura të reja, do të jetë aksi më i madh ekonomik