Si i bën punët e shtëpisë një vajzë që dashuron palestrën? Aulona Musta tregon mënyrën

Si i bën punët e shtëpisë një vajzë që dashuron palestrën? Aulona Musta tregon mënyrën

Në karantinë edhe shumë VIP-a i janë dedikuar shtëpisë dhe punëve të saj. Për të gjitha vajzat që dashurojnë palestrën, por ditët e karantinimit duhet t'i kalojnë në shtëpi, Aulona Musta tregon mënyrën si t'i bëni mirë të dyja. 

Shfrytëzojini punët e shtëpisë për tu stërvitur dhe ato do t'ju duken shumë argëtuese. Me anë të një video në Instagram, Aulona Musta, gazetarja që njihet për pasionin e saj për palestrën dhe për format perfekte trupore, ka treguar mënyrën. 

D.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

FNSH zbarkon në Vlorë, kryen kontrolle për persona që lëvizin me armë apo të shpallur në kërkim

FNSH zbarkon në Vlorë, kryen kontrolle për persona që lëvizin me armë apo të shpallur në kërkim