Erion Braçe ironizon shapkat e shtrenjta të Kryemadhit: Sa litra naftë bëjnë 480 dollarë?!

Erion Braçe ironizon shapkat e shtrenjta të Kryemadhit: Sa litra naftë bëjnë 480 dollarë?!

Deputeti Erion Braçe

TIRANË- Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ka reaguar pas lajmit që u publikua se Monika Kryemadhi kishte veshur një palë shapka plazhi Valentino, të cilat kanë kushtuar plot 480 dollarë. Braçe ka ironizuar vlerën e shapkave të Kryemadhit, duke shkruar sa litra naftë bëjnë 480 dollarë?

“Një palë shapka 480 dollarë?! 480 dollarë?! 480 dollarë sa bëjnë? Sa litra naftë bëjnë 480 dollarë?!”, shkruan Braçe.

Në një kohë kur Kryemadhi dhe partia e bashkëshortit të saj, Ilir Meta kanë nisur një aksion ku sulmojnë qeverinë, duke thënë se ato “do të shpëtojnë” vendin nga varfëria dhe skamja, vetë Kryemadhi nuk e kursen jetën e luksit.

Monika Kryemadhi me shapkat 'Valentino'

 

Çmimi i shapkave në faqen zyrtare Valentino

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • gloria: 18/08/2022 07:27

  shapkat e monikes i sheh ti brace,,,dhe mire ben qe i sheh,, kurse makinat e deputeteve te ps,,dhe veshjet e tyre nuk i sheh....

  Përgjigju
 • Kaso: 18/08/2022 05:34

  Aq sac ben laguna e Karavastase qe te mban zotrote me perqindje meqe je dhe kumbar per llogari te mafies ne Lushnje.

  Përgjigju
 • O tej: 17/08/2022 23:24

  Po breket sa i ka ble Mona jam kurjoz?

  Përgjigju
 • Rreli: 17/08/2022 22:42

  Sikur te ishit marre kaq edhe me 2000 kollaret dhe 1000 kostumet e brekushet e lakuriqit mbretit Ed Reformator.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Banesë pa dyer e dritare, Report Tv në familjen e varfër në Kombinat! Kryefamiljarja: Vini dorën në zemër, na ndihmoni

Banesë pa dyer e dritare, Report Tv në familjen e varfër në Kombinat! Kryefamiljarja: Vini dorën në zemër, na ndihmoni