POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Erion Veliaj bën komentin epik: Shumë yll kjo goca...(FOTO)

Mbrëmja e ‘Ballos Vieneze në Tiranë’ ka bërë bashkë emra të njohur të vendit. Mes tyre ka qenë dhe kreu i bashkisë Erion Veliaj shoqëruar nga bashkëshortja e tij Ajola Xoxa. Të dy u shfaqën mjaft elegantë dhe në rrjetet sociale qarkulluan foto nga prania e tyre në atë mbrëmje.

Fotografi Gent Onuzi ka postuar një foto të çiftit gjatë eventit dhe në sy ka rënë komenti i Veliajt.

"Shumë yll kjo goca, po ky i marumi kush o", komenton Veliaj duke komplimentuar partneren e tij dhe duke shkaktuar të qeshura me komentin komik për veten.

 

A.P./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Burbuqja: 18/04/2019 00:31

    Aristokracija e re shqipetare po ben show off perpara varfanjakeve pabuksave shqipetare qe e KALOJNE MUAJIN Me 100 euro PIKA QE STE BIJE MORE ERION NE NUK KEMI BUKE TE HAME TI SI KRYE BASHKJAK PO NA SHET P......RDHE

    Përgjigju