Erjola tërbon Romeon: Po luan me Heidin! Po më ngjason me rastin e Donaldit dhe Beatrix

Erjola tërbon Romeon: Po luan me Heidin! Po më ngjason me rastin e Donaldit dhe Beatrix

Romeo dhe Erjola

Gjatë debatit mes Romeos dhe banorëve për sjelljen e tij të ftohtë ndaj Heidit dhe faktin që nuk qëndroi pranë saj kur Vëllai i Madh i ofroi një suitë për të kaluar momente intime, Erjola tregon këndvështrimin e saj.

Sipas saj “kjo histori po përsëritet dhe e krahason me marrëdhënien Donaldi-Beatrix” në edicionin e parë të BBV3.

Erjola: Jemi ne që e kemi suportuar tek puthja e parë, ne suportojmë apo diskutojmë çfarë shohim. Unë jam një nga personat. Historia po përsëritet, po bën një lojë fiktive me këtë vajzë. Po më duket diçka e parë në edicionet e kaluara.

Romeo: Më vdekshin robtë nuk e di për kë e ke fjalën.

Erjola: E kam fjalën për edicionin e parë, historinë me Donaldi dhe Beatrix.

Romeo: Çfarë lidhje ka kjo? Nuk është normale, ja në terezi. Çfarë lidhje ke që më krahason me edicionet e tjera?

Ledjoni: më duket krahasim i pavend.

Erjola: Zgjodhe të mos kaloje momente intime me vajzën.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Britanikja “Time”: Shqipëria destinacioni më emocionues për pushime familjare

Britanikja “Time”: Shqipëria destinacioni më emocionues për pushime familjare