Pas dasmës, Romeo nis me planet për zgjerimin e familjes me Heidin

Pas dasmës, Romeo nis me planet për zgjerimin e familjes me Heidin

Heidi Baçi dhe Romeo Veshaj

Pas dasmës së organizuar në kuadër të lojës në Big Brother Vip aktori Romeo Veshaj e ka marrë seriozisht lidhjen me Heidi Baçin.

Aktori së fundmi i ka folur për planet për të krijuar familje. Madje ka menduar edhe emrat për vajzat e tij, Hëna dhe Nigiri sipas të cilit janë të veçanta.

Ndërsa për djalin e tij ka zgjedhur emrin Troi.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Miratohet me votat e mazhorancës rezoluta anti-korrupsion, të hënën në Kuvend! PS: Armë shtesë që të çojmë reformat përpara! Opozita abstenon

Miratohet me votat e mazhorancës rezoluta anti-korrupsion, të hënën në Kuvend! PS: Armë shtesë që të çojmë reformat përpara! Opozita abstenon