Fëmijët e Nishanit pushojnë në bregdet

Fëmijët e Nishanit pushojnë në bregdet
Një foto ku shfaqen dy fëmijët e Presidentit aktual të vendit, Bujar Nishanit. Ata janë fotografuar në bregdet dhe duken mjaft të lumtur e të relaksuar në pushimet e tyre.

Ersi dhe Fiona kanë dalë të përqafuar dhe të qeshur çka dëshmon që pushimet e tyre kanë shkuar mjaft mirë.

(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Kukës, aksident në 'Rrugën e Kombit', përmbyset kamioni, ndërron jetë shoferi

Kukës, aksident në 'Rrugën e Kombit', përmbyset kamioni, ndërron jetë shoferi