‘Faleminderit Shqipëri! Një vend që nuk i braktis miqtë’, Rama publikon videon e Ambasadës italiane

Kryeministri Edi Rama ka publikuar videon falenderuese të Ambasadës italiane pas solidarizimit të Shqipërisë për t’i ndihmuar ata me staf mjekësor në këto momente vështirësie.

“Faleminderit Shqipëri! Një vend që nuk i braktis miqtë”, kështu e cilësuan italianët gjestin fisnik të atyre 30 mjekëve dhe infermierëve, të cilët vendosën të japin kontributin e tyre në ndihmë të vendit fqinjë në këto momente vështirësie.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Përgjimet i kapën ‘mat’, gjykata merr vendimin për 13 personat e arrestuar për drogë në Mat (EMRAT)

Përgjimet i kapën ‘mat’, gjykata merr vendimin për 13 personat e arrestuar për drogë në Mat (EMRAT)