Familja nuk ia pranon Elhaida Danin? Gjesti me mamanë që nuk ishte vënë re nga Lediani në finale (FOTO)

Familja nuk ia pranon Elhaida Danin? Gjesti me mamanë që nuk ishte vënë re nga Lediani në finale (FOTO)

Elhaida Dani dhe Ledian Agalliu

TIRANË- Dancing with the Stars për Elhaida Danin, ishte përveçse një garë kërcimi edhe vendi ku takoi dashurinë e saj, balerinin, Lediani.

Të dy janë përfolur që në fillim të garës për kiminë që kanë kur janë krah njëri-tjetrit, e ndërsa publiku e ka pritur jo shumë mirë lidhjen e tyre, e shkak për këtë ka qenë lidhja gati 10-vjeçare që ka pasur më herët Lediani. Kjo histori e gjatë dashurie mori fund në javët e para të spektaklit, për këtë arsye Elhaida u vu nga publiku në qendër të vëmendjes e shpesh herë edhe të kritikave, duke e krrahasuar me Beatrix, që u fut në mes të një çifti.

Mirëpo, duket se lidhjen e tyre nuk e kanë mirëpritur as familja e Ledianit. Kjo sepse një detaj që nuk është vënë re gjatë finales së madhe, së pari prindërit e Elhaidës qëndronte në një distancë shumë të largët nga mamaja dhe vëllai i Ledianit. Ajo që ka bërë më së shumti përshtypje ka qenë një moment kur kamera ka kapur mamanë e Ledianit të acaruar dhe balerini i kërkon që të heshtë. Ky gjesT i është bërë jo një herë, por plot tre herë. 2 të fundit, kanë qenë gjatë kohës teksa linin skenën.

Pse ky gjest, çfarë ndodhi, nuk dihet.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Sot zgjedhjet në universitete, 12 institucionet publike do të zgjedhin drejtuesit e rinj! Shumica me nga një kandidatë në garë

Sot zgjedhjet në universitete, 12 institucionet publike do të zgjedhin drejtuesit e rinj! Shumica me nga një kandidatë në garë